"Tę książkę powinna przeczytać każda osoba, która znajduje się dalej od Boga i Kościoła"

blizniaczki-laskowskie.pl
data08.05.2018 07:00

(fot. blizniaczki-laskowskie.pl)

Książka porusza wiele kwestii, które warto, aby osoby religijne przemyślały i być może coś w swoim życiu zmieniły. Z drugiej strony powinna ją również przeczytać każda osoba, która znajduje się dalej od Boga i Kościoła. Byłoby wspaniale, gdyby sięgnęły po nią również osoby duchowne - piszą bliźniaczki Laskowskie o książce "Łobuzy. Grzesznicy mile widziani"

 

 - Oprócz rozmów prowadzonych w trójkę mamy rozmowy Łukasza Wojtusika z Piotrem Żyłką i Grzegorzem Kramerem w cztery oczy. Tutaj mamy okazję "poznać się" bliżej. Oni naprawdę dają się lubić! Podoba się nam to, że w każdej odpowiedzi czuć, że mówią szczerze, prosto i z wyraźnie dającą się odczuć miłością do Chrystusa. Czytając książkę, mamy wrażenie, że siedzimy obok nich, przysłuchujemy się tym rozmowom. Oni są "blisko" - czytamy na blogu blizniaczki-laskowskie.pl.


- Łamią stereotypy. Nie trzymają się sztywnych reguł, pokazując dzięki temu rzecz najważniejszą: BÓG JEST DOBRY, JEST MIŁOSIERNY. Dzięki ich odpowiedziom dowiadujemy się, na czym naprawdę polega sprawiedliwość Boża! Książka pozwala spojrzeć na chrześcijaństwo i Kościół w zupełnie innym świetle. Przypomina nam, że Kościół jest otwarty na wszystkich, co oczywiście nie oznacza przyzwolenia na grzech - dodają siostry Laskowskie. 

 

 

 

CZY W KOŚCIELE JEST MIEJSCE DLA ŁOBUZÓW? Czy Bóg chciał, żeby znaleźli się w nim jedynie dobrze poukładani, pobożni, niemający grzechów wierni? Jakie jest Wasze zdanie? Napiszcie szczerze 😊 Na te pytana (i nie tylko) odpowiedź znalazłyśmy w książce ,,Łobuzy. Grzesznicy mile widziani." Podjęte zostały tam trudne tematy, często uważane za tematy tabu. W naszym nowym wpisie możecie przeczytać więcej na jej temat. Zobaczcie czego nas nauczyła 👉 blizniaczki-laskowskie.pl Na hasło TWINS możecie otrzymać na nią 25 % rabatu na stronie https://wydawnictwowam.pl/prod.lobuzy.12061.htm?sku=77666 @wydawnictwo_wam #Bógjestdory #łobuzywkościele #grzesznicymilewidziani #ludziesądobrzy #kościółbeztematówtabu @grzegorzkramer @piotrekzylka @lukaszwojtusik @deon_pl #goodmorning#hello #twins #blizniaczkilaskowskie #happy #instagood #instagirl #twins #girl #instafollow #polishgirls #bialystok#sisterslove #blizniaczki #polskadziewczyna #godgirl

Post udostępniony przez Anna i Ewa Laskowska TWINS (@blizniaczkilaskowskietwins)

 

- Czytając ją nauczyłyśmy się wielu ważnych rzeczy. Na pierwszym miejscu POKORY; tego, aby nigdy nikogo nie oceniać. Tego, że aby dotrzeć do innych, trzeba ich pokochać i być z nimi, a nie pouczać i moralizować. Powstrzymać się od pochopnych osądów, traktować poważnie, poświęcić swoją uwagę i czas każdemu. SŁUCHAĆ. POZBYĆ SIĘ PYCHY. Raz na zawsze zapamiętać i żyć tym, że Jezus swoim życiem pokazywał, że powinniśmy stać w obronie, a nie atakować i oczerniać. On przyszedł na świat, żeby zająć się grzechem i słabością człowieka. Krytykując i widząc same minusy, budzimy w sobie frustrację i zgorzknienie, zamiast skupić się na tym, by pomnażać dobro, karmić się nim i świadczyć o tym, że BÓG JEST DOBRY. I SZUKA NAS NIEUSTANNIE - dzielą się siostry swoimi wrażeniami po przeczytania "Łobuzów".