Nowa książka księdza Kaczkowskiego - tylko u nas!

WAM ed
data15.01.2016 15:05

(fot. Damian Kramski)

"Grunt pod nogami. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle". Możliwość zamówienia  książki w przedsprzedaży - tylko w Wydawnictwie WAM.

 

Miliony Polaków pokochały go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka, wierność sumieniu, błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Jak wygląda relacja ks. Jana z Bogiem? Jakie wartości są mu najbliższe? Które fragmenty Ewangelii są dla niego najważniejsze? O czym chce zdążyć opowiedzieć tłumom, które przychodzą na jego msze, a jakie słowa zachowuje dla pacjentów swojego hospicjum? Na te inne pytania znajdziecie odpowiedź w książce.

 

Ksiądz Jan w nowej odsłonie zdradza powody życiowej energii i źródła duchowej siły. Namawia, żeby zamiast ciągle na coś czekać, zacząć żyć już teraz. Bo jest później, niż nam się wydaje. Bo grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo!

 

Dlaczego warto zamówić u nas? 

 

  • Zamawiając u nas, otrzymasz książkę najszybciej (wysyłka startuje 2 lutego, oficjalna premiera nastąpi 17 lutego. Wysyłki zrealizujemy zgodnie z kolejnością zamówień - im wcześniej zamówisz, tym szybciej dostaniesz) 

 

  • Do każdej kupionej u nas książki, dokładamy bonus - płytę z rozważaniami Drogi Krzyżowej autorstwa ks. Jana i nagraniem ze spotkania autorskiego o "Życiu na pełnej petradzie"
  • Po wpisaniu kodu: GRUNTDEON cena obniży się o 20%

 

"Grunt pod nogami" możesz zamówić tylko w internetowej księgarni Wydawnictwa WAM

 

Już dziś o 15:00 - specjalnie dla Was - opublikujemy pierwszy fragment książki. Tylko na DEON.pl