Mamy dla Was niespodziankę!

WAM ed
data28.01.2016 10:46

(fot. Michał Pelczar)

Kto już zamówił "Grunt pod nogami"? Redaktorzy portalu DEON zrobili to jako pierwsi, więc egzemplarze, które przed kilkoma minutami przyjechały z drukarni, są już w ich rękach! A oni nie mogą przestać czytać...

 

A niespodzianka polega na tym, że nasz zespół handlowy właśnie pakuje dla Was pierwsze egzemplarze książek razem z bonusowymi płytami, a ich wysyłka wystartuje już dzisiaj, a nie za 3 dni (jak planowaliśmy wcześniej). Dobrą wiadomość mamy też dla tych, którzy jeszcze nie zamówili najnowszej książki księdza Jana Kaczkowskiego: przedsprzedaż trwa do 16 lutego. Bądźcie szybcy, bądźcie jak redaktorzy portalu DEON!

 

"Grunt pod nogami", którą możesz kupić w przedsprzedaży tylko na stronie Wydawnictwa WAM. Po wpisaniu kodu: GRUNTDEON, cena obniży się o 20%.

 

Dlaczego warto zamówić u nas?

 

otrzymasz książkę najszybciej (wysyłka startuje 2 lutego, oficjalna premiera nastąpi 17 lutego. Wysyłki zrealizujemy zgodnie z kolejnością zamówień - im wcześniej zamówisz, tym szybciej dostaniesz)
- do każdej kupionej u nas książki, dokładamy bonus - płytę z rozważaniami Drogi Krzyżowej autorstwa ks. Jana i nagraniem ze spotkania autorskiego o "Życiu na pełnej petradzie
- skorzystasz z promocyjnej ceny