Ostatnia rozmowa z ks. Kaczkowskim [TEASER]

WAM Wydawnictwo WAM / Studio Inigo
data15.09.2016 08:33

(fot. Damian Kramski)

Teraz Twoja kolej na życie na pełnej petardzie. Dasz radę! To nie jest zapewnienie. Ks. Jan nie wiedział przecież, czy dasz radę. Nikt nie wie, co się wydarzy.

 

Jeśli miałoby to znaczyć: "wszystko się ułoży", "nic złego się nie stanie", "zawsze będziecie szczęśliwi" - zapewne by się pod tym nie podpisał. O co więc chodzi? Zobacz zwiastun.

 

 

Był inspiracją dla milionów ludzi - wierzących i niewierzących. Każdy, kto go słuchał, czuł: on mnie rozumie. Ksiądz Jan nie oferował tanich rad ani łatwych pocieszeń. Swoim życiem mówił: nie odpuszczaj sobie, a dasz radę, wstaniesz.

 

Do końca żył na pełnej petardzie. Ostatnie tygodnie spędził, odpowiadając na pytania o sprawy najtrudniejsze i najważniejsze. Wraz z Joanną Podsadecką zaprosił do rozmowy swoich Czytelników. Wasze pytania były bardzo osobiste, odważne, szczere aż do bólu. Ksiądz Jan każdego chciał wysłuchać, zrozumieć, każdemu dać coś z siebie. Odpowiadał w swoim stylu, błyskotliwie i z dozą ironii (nie chciał mówić jedynie o tym, co denerwuje go w księżach: Nie wystarczyłoby miejsca w książce).

 

Ta książka to pożegnanie, ale nie ostatni rozdział. Następny napiszesz Ty.

 

Jeszcze więcej o ks. Janie na dacierade.pl

 

Jeśli nie chcesz niczego przegapić, obserwuj profil na Facebooku:

 

 

Dlaczego warto zamówić książkę u nas?

  • Zamawiając u nas, otrzymasz książkę najszybciej (wysyłka startuje 27 września, oficjalna premiera nastąpi 10 października. Wysyłki zrealizujemy zgodnie z kolejnością zamówień - im wcześniej zamówisz, tym szybciej dostaniesz)
  • Z kodem DRDEON -25%

 

"Dasz radę" możesz zamówić tylko w internetowej księgarni Wydawnictwa WAM