A jeśli nie będziesz miała męża? Pełne nadziei przesłanie dla każdej singielki [WIDEO]

Monika Bartosik Monika Bartosik
data01.12.2018 09:00

(fot. shutterstock.com)

- Nie sama nie znaczy zamężna. Kochana, kochająca i spełniona nie znaczy zamężna. Bóg nie obiecuje, że każda z nas będzie miała męża. Jego największym pragnieniem jest coś innego - mówi Monika Bartosik z Głosu na Pustyni. Jej przesłanie powinna usłyszeć każda singielka.


Monika zachęca do życia "tu i teraz", bo żaden dzień się nie powtórzy, a Bóg jest dobry, bez względu na to, czy singielki spotkają swoich mężów...

 

- Możesz przeżyć życie na spakowanych walizkach albo zbudować dom i uprawiać poletko w krainie singli. Nie mam tu na myśli bierności i braku inicjatywy. 

 

(jeśli nie słyszysz dźwięku, kliknij na film i włącz go:)

 

Operacja na otwartym sercu

"Operacja na otwartym sercu" ❤️ Co dla wierzącej singielki oznacza życie "tu i teraz"? Jak ma praktykować wdzięczność w sytuacji, gdy odczuwa brak? A co, jeśli nic się nie zmieni i nie będzie mieć męża? 😱 O miłości przez duże i małe "m", byciu singielką oraz o tym, dlaczego warto pozwolić Bogu badać swoje serce mówiła Monia Bartosik z naszej głosowej służby formacji. Całe nauczanie znajdziecie tutaj: https://sklep.glosnapustyni.pl/nauczania/232-wart-wszystkiego.html

Opublikowany przez Głos na Pustyni Czwartek, 29 listopada 2018

 

Przeczytaj też: Lepiej zostać szczęśliwą singielką niż cierpieć katusze z chłopcem »

 

Monika Bartosik - z wykształcenia ekonomistka, z zawodu tłumaczka pisemna i ustna, z zamiłowania stylistka, otwierająca przed kobietami prawdę o ich pięknie i … szafie. "Zmiana" to ostatnio jej ulubione słowo. Uwielbia głębokie rozmowy przy filiżance dobrej kawy. Żyje pełnią "tu i teraz" w Krakowie.