Jesteś fanem zarządzania? Możesz wygrać bilet na prestiżową konferencję "Light"

Redakcja DEON.pl
data25.04.2019 07:00

(fot. pl.depositphotos.com / aj)

Marzysz o tym, żeby zostać liderem albo menagerem? Chciałbyś lepiej i skuteczniej zarządzać pracą innych ludzi? Weź udział w konkursie! Dzięki temu możesz znaleźć się na jednej z najważniejszych konferencji.

 

To może być Twoja historia

 

Chris Lowney przez siedem lat był w zakonie jezuitów, po odejściu zajął się pracą w bankowości. Osiągnął wielkie sukcesy, mając zaledwie trzydzieści kilka lat dotarł na sam szczyt kariery, zostając dyrektorem banku JP Morgan. Niedługo później wszystko porzucił, żeby zacząć pisać książki o swoich doświadczeniach.

 

Przez te lata przekonał się, że świadome i mądre przywództwo gwarantuje najpełniejszy rozwój firmy. W książkach odpowiada na pytania, jak stać się dobrym liderem, który mądrze i efektywnie zarządza zespołem? W jaki sposób rozwijać swoje najmocniejsze strony i obudzić w sobie energię do motywowania siebie i inspirowania swoich współpracowników?

 

 

Lowney znalazł odpowiedzi na te pytania u... jezuitów. Pokazuje, jak zakon stał się "jedną z najlepiej działających korporacji", dzięki czterem zasadom: samoświadomości, pomysłowości, miłości i heroizmowi. 

 

Konferencja LIGHT w Krakowie

 

Konferencja odbędzie się 13 maja w Operze krakowskiej, a Ty możesz się na niej znaleźć. 

 

Główną myślą towarzyszącą konferencji jest maksyma Johna C. Maxwella: "Lider to ten, kto zna drogę, podąża nią i wskazuje ją innym". Jak piszą organizatorzy o V edycji: "LiGHT to nadal miejsce transferu wiedzy, doświadczenia i motywacji. I to nie tylko w kierunku "od" doświadczonych praktyków "do" menedżerów i przedsiębiorców takich jak Ty, ale i "między" Wami. Wierzymy bowiem, że świat biznesu stanie się bardziej kreatywny i nastawiony na wartości, gdy zmianą pokierują nowe generacje zarządzających". 

 

 

Jak wziąć udział w konkursie? 

 

1. Rozwiń tę frazę: Dobry lider jest... Twoja odpowiedź musi się zmieścić w 3 zdaniach i 30 słowach.

 

2. Wyślij swoją odpowiedź na adres mailowy [email protected].

 

3. Na Twoją wiadomość czekamy do 29 kwietnia 2019 roku.

 

4. Spośród zgłoszeń wyłonimy jedną osobę, która otrzyma bilet na konferencję LIGHT w Krakowie.

 

Specjalna zniżka dla czytelników DEON.pl 

 

Chcesz kupić bilet w (BARDZO:) promocyjnej cenie? Napisz wiadomość na adres: [email protected]