Remont u ojca Grzegorza. Dorzucisz się?

zrzutka.pl/facebook.com/bogwwielkimmiescie/ ed
data07.02.2019 16:35

(fot. R. Rogalski/ zrzutka.pl/ aj)

Chodzi o seniorów z Opola. "Próbujemy ich wyrywać z domów, by mogli razem, przy kawie i ciastku, spędzić czas. Spotykamy się w sali na II piętrze. Dla wielu jest to bariera nie do pokonania". Między innymi dlatego proboszcz zorganizował zrzutkę.

 

Grzegorz Kramer SJ, proboszcz parafii w Opolu na portalu zrzutka.pl zorganizował zbiórkę pieniędzy, której celem jest uzyskanie finansowania na remont kawiarenki. Prosi o pomoc internautów i ludzi dobrej woli.

 

Parę spraw nas zaskoczyło 

 
"Na początku myślałem, że całość wyniesie nas około 50 tysięcy złotych. Jednak okazało się, że parę spraw nas zaskoczyło (jak choćby konieczność zrobienia kompletnie nowej podłogi z wylewką, na części kuchennej czy nowej elektryki), co podniosło koszta o drugie tyle, ile zaplanowaliśmy.
 
Jest to dla nas bardzo duży wydatek. Nasza parafia w Opolu jest ważnym miejscem dla wielu rodzin. Bardzo prosimy Was o pomoc w realizacji tego dzieła" - pisze na stronie zbiórki >>

 

Dużo dobra dzieje się w tej parafii w Opolu

 
Do dołączenia do zbiórki zaprasza Kasia Olubińska, dziennikarka "Dzień dobry TVN" i autorka bloga oraz książki "Bóg w wielkim mieście". 
 
"Kochani, jest sprawa. Potrzebna jest pomoc. Dużo dobra się dzieje w tej parafii w Opolu, gdzie mają naprawdę fajnego proboszcza, ojca Grzegorza Kramera, który wierzy, że Bóg jest dobry i wierzy w dobrych ludzi" - pisze na Facebooku.

 

Kochani, jest sprawa. Potrzebna jest pomoc. Dużo dobra się dzieje w tej parafii w Opolu, gdzie mają naprawdę fajnego...

Opublikowany przez Bóg w wielkim mieście Wtorek, 5 lutego 2019

 

Dzięki wyremontowanej kawiarence osoby starsze i nie tylko będą miały dobre miejsce do rozmów, spotkań i walki z samotnością.