U Małgosi Hutek zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Dołączamy do apelu o pomoc dla artystki

tvp.info/ Fundacja Malak/ ed
data28.03.2019 15:24

(fot. prywatne archiwum Gosi Hutek)

Artystka przejdzie zabieg usunięcia chorego organu wraz z węzłami chłonnymi. Fundacja Malak zaprasza do wsparcia finansowego wokalistki. Dołączamy do tej prośby!

 

Lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór złośliwy tarczycy - brodawkowaty VI kategorii. Małgosia w najbliższych miesiącach przejdzie rehabilitację foniatryczną głosu, a tym samym będzie musiała zrobić sobie przerwę w pracy.

 

To jeden z utwórów Gosi "Hold Me Again"

 

 

Gosia to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jest ciepłą, energiczną, emanującą poczuciem humoru osobą. 

 

"W ostatnich tygodniach dotarła do nas informacja od przyjaciół Gosi, że został u niej zdiagnozowany nowotwór złośliwy tarczycy. Wokalistka będzie miała zabieg polegający na usunięciu intruza, czyli chorego organu wraz z węzłami chłonnymi. Na czas operacji i rekonwalescencji (obejmujący również rehabilitację foniatryczną głosu) artystka zostanie bezrobotna. Gosia na kilka miesięcy będzie pozbawiona swojego narzędzia pracy.

 

Zapraszamy Was do wsparcia Gosi zarówno modlitwą, w tym niepewnym dla niej okresie, jak i finansowo. Chcemy, żeby artystka szybko wróciła do zdrowia, a tym samym na scenę" - czytamy na stronie Fundacji Malak. Dołączamy do tej prośby i również apelujemy o wsparcie! TUTAJ >> przeczytacie więcej o Gosi i akcji wspierające jej leczenie.

 

Jak wpłacić pieniądze? 

 

Przekaż darowiznę na rekonwalescencję Gosi wpłacając pieniądze na konto Fundacji MALAK:

 

nr konta: 68 2490 0005 0000 4600 1993 1053

tytułem: darowizna Effatha

 

Małgosia Hutek była gościem programu "Mój dom", w którym porozmawiała z Jolą Szymańską. Posłuchajcie: 

 

 

Posłuchajcie też jednego z Psalmów

 

 

TUTAJ >> znajdziecie więcej utworów Gosi