Jaki jest optymalny czas chodzenia ze sobą?

Monika i Marcin Gomułkowie
data12.10.2017 15:00

W związku dużo zależy od czasu. Zwykle to kobieta nie może doczekać się ślubu, ale bywa też odwrotnie. Ile powinien trwać czas "chodzenia ze sobą"? Podpowiadają Monika i Marcin Gomułkowie.

 

Dlaczego długość tego czasu jest wbrew pozorom kluczowa? Co należy brać pod uwagę, podejmując decyzję o małżeństwie? Posłuchajcie:

 

 

5 błędów tych, co marzą o związku 

 

Bywa, że kiedy kobieta, która chciałaby "kogoś mieć", zostaje zaproszona na randkę, od razu się zakochuje. Nie widzi w mężczyźnie ani jednej wady i wybiera go. To błąd numer 1. Jakie są kolejne?

 

Co jeszcze osoby, które pragną miłości, małżeństwa, zostania mężem albo żoną mogą nieświadomie robić źle? Istnieje sposób na uwolnienie się od nieprzemyślanych zachowań? Posłuchajcie i sprawdźcie, jak jest u was:

 

 

Gotowi na zmiany? 

 

Monika i Marcin Gomułkowie - małżeństwo z Torunia. Nieustannie zakochani i codziennie uśmiechnięci rodzice Adasia. Ich ślubne wideo wyświetlono prawie milion razy. Dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem życia w rodzinie, publikując treści w sieci. Autorzy bloga początekwieczności.com