Jesteś fanem albo fanką postu Daniela lub diety warzywno-owocowej? Mamy dla ciebie konkurs

Redakcja DEON.pl
data01.03.2019 07:48

(fot. shutterstock.com)

Jeśli tematy związane z programem warzywno-owocowym proponowanym przez Ewę Dąbrowską są ci bliskie, ale masz ciekawe pytanie, to nie dość, że możesz uzyskać odpowiedź od autorek Beaty Anny Dąbrowskiej i Pauliny Borkowskiej, to jeszcze mamy dla ciebie nagrodę.

 

Hipokrates mówił: "Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia, to nie można będzie ci pomóc". Dieta warzywno-owocowa zwana inaczej postem Daniela, dzięki swojej prostocie, pomogła już tysiącom osób. 

 

Zdumiewające świadectwa uzdrowień

 

W Piśmie Świętym, w Księdze Daniela (Dn 1,12-15), znajdujemy chyba pierwszą na świecie próbę doświadczalną wpływu dziesięciodniowego postu na warzywach na zdrowie: "Poddaj sługi twoje dziesięciodniowej próbie: niech nam dają jarzyny do jedzenia i wodę do picia (…). A po upływie dziesięciu dni wygląd ich był lepszy i zdrowszy niż innych młodzieńców, którzy spożywali potrawy królewskie".


Zdumiewające są świadectwa uzdrowień, nawet przewlekłych i nieuleczalnych chorób, jak miażdżyca, paraliż, stwardnienie rozsiane czy inne choroby z autoagresji.  Dlatego warto pozwolić sobie na komfort sprawdzenia niezwykłej skuteczności kuracji dietetycznej opartej na okresowym spożywaniu warzyw i owoców.

 

TUTAJ >> przeczytasz więcej o tej niezwykłej diecie warzywno-owocowej

 

A jak wziąć udział w naszym #KONKURSIE? 

 

1. Zastanów się nad pytaniem dotyczącym diety warzywno-owocowej albo czegoś, co jest z nią związane

2. Wyślij swoje pytanie na adres mailowy [email protected] 

3. Na Twoją wiadomość czekamy do piątku 8 marca

4. Pięć osób, które nadeślą najciekawsze (zdaniem redakcji DEON.pl) pytania, otrzyma od nas w prezencie nagrodę - Planer Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej ® Program na 6 tygodni >>  Poza tym autorki książki - Beata Anna Dąbrowska i Paulina Borkowska udzielą odpowiedzi na te pytania.

 

Co dokładniej znajduje się w tym planerze?

 

  • 6-tygodniowy plan diety: 4 dni przygotowania, 10 dni diety warzywno-owocowej, 2 tygodnie wychodzenia i 2 tygodnie stabilizacji
  • ponad 30 nowych przepisów
  • praktyczne porady i ilustracje
  • tabele - miary postępów
  • miejsce na notatki

 

W czym może pomóc ci Planer Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej ® Program na 6 tygodni?

 

Jeśli brakuje ci czasu na zaplanowanie i ułożenie zdrowej diety, a komponowanie posiłków i liczenie kalorii jest dla Ciebie zbyt skomplikowane, to ten planer najprawdopodobniej jest odpowiedzią na Twoje zmagania.

 

Dr Ewa Dąbrowska mówi, że choroba to brak równowagi w organizmie. Beata Anna Dąbrowska podkreśla, że nawet nieduże zmiany w stylu życia mogą przynieść duże korzyści! Dlatego warto wybierać proste rozwiązania, obserwować naturę, i nie stawiać sobie wymagań, które wydają się niemożliwe do zrealizowania. Paulina Borkowska zaznacza natomiast, że jeśli utrzymanie prawidłowej wagi przychodzi Ci z trudem, trzeba poszukać przyczyny. Bo zdrowy organizm nie ma problemów z wagą. 

 

Specjalnie dla ciebie publikujemy fragment planera, który jest sprawdzonym sposobem na trwałą zmianę twojego sposobu odżywiania. Znajdziesz go tutaj >>