Obraz i chleb - rekolekcje dla artystów

veraicon.com.pl
data21.07.2017 15:35

(fot. facebook.com/veraicon)

Wspólnota VERA ICON

 

Obraz i chleb - rekolekcje dla artystów i organizatorów kultury

rozpoczęcie: 7 sierpnia 2017 o godz. 16:00
zakończenie: 13 sierpnia  2017 o godz. 14:00

termin pleneru: 13-22 sierpnia 2017

miejsce: Centrum Duchowości Archidiecezji Częstochowskiej "ŚWIĘTA PUSZCZA", ul. Świętej Puszczy 6, 42-256 Olsztyn k/Częstochowy.

 

Wspólnota Twórców Chrześcijańskich VERA ICON serdecznie zaprasza na pięciodniowe rekolekcje letnie dla artystów i organizatorów kultury "Obraz i chleb". Brat Albert Chmielowski będzie naszym przewodnikiem duchowym. Rekolekcje poprowadzi o. Tomasz Biłka OP, nasz duszpasterz. <<ZAPISY>>

 

 

Zapraszamy artystów wszelakich dyscyplin oraz animatorów kultury. Planujemy również gościć innych kaznodziei, szczegóły niebawem.

Rekolekcje to wspaniała okazja do spotkania się całej wspólnoty, gdyż na co dzień znamy się i działamy w mniejszych grupach z poszczególnych miast.

 

Koszty uczestnictwa:

 

420 zł - osoba dorosła
800 zł - małżeństwo
0 zł - dzieci do 3 lat
300 zł - dzieci od 4 do 13 lat

 

Dołącz do wydarzenia na facebooku:

 

 

PLENER


Po rekolekcjach zapraszamy na plener (niepłatny!), który ma dać uczestnikom możliwość przelania treści rekolekcyjnych na dzieło. Odbędzie się on w dniach 13-22 sierpnia w miejscowości Rząska pod Krakowem. Gościć nas będą Siostry Albertynki, którym w ramach wdzięczności zostawimy wybrane dzieła.

 

Ponieważ plener będzie kontynuacją naszej rekolekcyjnej formacji, mogą pojechać na niego tylko osoby, które brały w nich udział.


O Vera Icon


Jesteśmy grupą młodych twórców, Katolików, pochodzących ze środowiska Akademii Sztuk Pięknych m. in. w Krakowie, Łodzi i Wrocławiu, oraz innych środowisk twórczych w Polsce. Jako wspólnota spotykamy się raz w tygodniu w Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Warszawie. Nazwa Vera Icon wyraża nasze pragnienie wpatrywania się w jedyny Prawdziwy Obraz jakim jest Jezus Chrystus. Jednoczy nas przekonanie że sztuka jest narzędziem, przez które możemy odkrywać Boga i możemy doprowadzać innych do spotkania z Nim.