Ukaże się album muzyczny poświęcony Matce Bożej!

Zespół 33
data12.10.2017 15:00

(fot. CC BY 2.0 / flickr.com)

13 października ukaże się nowy album Zespołu 33, opowiadający o Maryi - kobiecie, która przyjęła Boży plan; nadal jednak pozostała człowiekiem, przeżywając jako kobieta i matka, chwile szczęśliwe i tragiczne, związane z życiem swojego Syna.

 

Zespół 33 z Poznania to grupa ludzi pragnących przez muzykę oddać chwałę Bogu. W swojej nazwie zawarli ten moment z życia Chrystusa, który dla każdego wierzącego człowieka jest tak bardzo przyjmujący i ważny. Jednocześnie inspiracją dla ich twórczości są słowa Psalmu 33 "śpiewacie Panu pieśń nową".

 

"W 2017 roku w 100-lecie Objawień Fatimskich postanowiliśmy nagrać autorską płytę o Matce Bożej, w której pochylamy się nad życiem Maryi, Królowej, Matki, Kobiety" - mówią członkowie Zespołu 33.

 

 

"Płyta ukaże się 13.10 dokładnie 100 lat po ostatnim Objawieniu w Fatimie i cudzie 'wirującego słońca'. Mamy nadzieję, że muzyka i teksty w niej zawarte pozwolą słuchaczom przybliżyć się jeszcze bardziej do Serca Maryi, które jak sama mówi: "na końcu zatryumfuje" - przekonują muzycy.