Premiera nowej płyty zespołu "Albo i Nie"

Informacja prasowa
data14.11.2017 15:27

Już 15 listopada nastąpi oficjalna premiera wyjątkowej, kolędowej płyty Zespołu "Albo i Nie" pt. "Cudów czas". Brzmienie to nie spodoba się lubiącym sztywne schematy i poruszanie się we ściśle ustalonym kanonach. To łamanie utartych wzorców stało się już znakiem rozpoznawczym Zespołu znanego m.in. z półfinału programu "Must be the music".

 

Debiutancki album "TAK" oburzył wielu w środowisku. Drugą płytą "14 spojrzeń" Zespół "Albo i Nie" udowodnił, że wszelkie próby klasyfikowania ich są daremne. To, co przygotowali na tegoroczne Święta na krążku "Cudów czas" także wyraźnie wyróżnia się na tle pozostałych aranżacji kolędowych. Za to Ich kochamy, bo nieustannie zaskakują!

 

Odwiedź kanał na YouTube


Na scenie tworzą widowisko artystyczne, które entuzjastycznie przyjmują fani, ale doceniają też znawcy tematu tacy jak choćby Agnieszka Chylińska, Agnieszka Musiał czy Elżbieta Zapendowska. Jeśli jeszcze ich nie znacie, to koniecznie poznajcie Zespół "Albo i Nie": Bartosz Zdechlikiewicz, Marcin Solik, Michał Rostański, Wojciech Zakowicz. Razem tworzą pozytywną mieszankę wybuchową i choć na koncertach nie skaczą po scenie widownia daje się porwać brzmieniu, które po prostu niesie ogromną Radość!


Różnią ich nie tylko sznurówki… w zasadzie różni ich wszystko, zaś brak możliwości zaszufladkowania pomógł Zespołowi "Albo i Nie" w zdobyciu wielu wyróżnień i nagród. Kto by pomyślał, że pierwotnie mieli po prostu grać w knajpach, a dziś na swoim koncie mają trzy płyty, a ich koncerty zapadają w pamięć i przenikają serce.

 

Polub ich stronę na Facebooku


Grali koncert dla harleyowców, występowali w kościołach, w więzieniu, w planetarium jak również z artystami Filharmonii Śląskiej. Trudno jasno określić rodzaj muzyki jaką grają, chyba najlepiej oddaje to słowo "alboiniowe brzmienie".