Giełda Mocy: wydarzenie promujące zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy

informacja prasowa / kw
data11.10.2018 13:39

(fot. shutterstock.com)

Wyobraź sobie giełdę, podczas której walutą jest MOC, natomiast towarem - kompetencje zawodowe i umiejętności. Wydarzenie biznesowe nastawione na satysfakcjonujące transakcje, na których zyskują wszystkie zaangażowane strony.

 

Jeśli zastanawiasz się czy to możliwe - już 24.10.2018 na PGE Narodowym, podczas VIII edycji Giełdy Mocy pokażemy Ci, że tak!

 

Giełda Mocy to wydarzenie promujące zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy. Uczestnicy konferencji i warsztatów poznają m.in: proces kształtowania się kultury w organizacji/firmie, zachodzący dzięki zatrudnieniu pracownika z niepełnosprawnością oraz proces kreowania pozytywnego wizerunku firmy, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi.

 

WALUTA:
MOC jako środek obiegowy? Dlaczego nie!
Organizatorom wydarzenia zależy na pokazaniu, że wspólnie mamy MOC kształtowania społecznej odpowiedzialności biznesu. Do tej pory akcję wsparli m.in: Anja Rubik, Marcin Dorociński i Joanna Brodzik.  

TOWAR:
Pracodawcy mogą liczyć na wsparcie ze strony ekspertów, nie tylko w procesie rekrutacji pracownika, ale przez cały okres zatrudnienia. Organizator oferuje również możliwość skorzystania z nieodpłatnych szkoleń, warsztatów i konsultacji.

 

ZYSK:
Podczas wydarzenia goście ze świata nauki, biznesu i środowisk osób niepełnosprawnych podzielą się wiedzą i doświadczeniem. Pracodawcy mogą również zyskać lojalnego pracownika.

 

Wydarzenie: VIII edycja Giełdy Mocy
Organizator: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi
Data: 24.10.2018, godz. 9:30 - 16:00


Miejsce: PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie
Prowadzący: Jacek Rozenek
Wydarzenie jest bezpłatne - zgłoszenie za pomocą formularza:  http://aww.su/CLrJ4
Więcej o wydarzeniu: http://gieldamocy.otwartedrzwi.pl oraz https://www.facebook.com/gieldamocy/