Syn z zespołem Downa nie widział się z tatą przez cały tydzień. Ich powitanie wzrusza

twitter.com / jp
data04.09.2018 07:00

(fot. youtube.com)

Kiedy widzi tatę na lotnisku, od razu wie, co robić. Obejrzyjcie filmik pełen emocji.

 

53-letni Matt wrócił z podróży do Nowego Jorku, gdzie poleciał, żeby zobaczyć swojego ulubionego baseballistę, Aarona Judge'a. Kiedy spotyka się ponownie ze swoim tatą, oboje nie kryją wzruszenia po tygodniowej rozłące.

 

Matt był pierwszy raz od 25 lat tyle czasu poza domem. Filmik nagrała siostra mężczyzny, słychać kiedy mówi: "chyba się za nim stęskniłeś, co?". Mercy przyznaje, że czasem nie widzi się z bratem kilka dni, a on potem ją całuje po dwadzieścia razy na przywitanie. Podkreśla: "on jest naprawdę bardzo kochający i szczęśliwy, kiedy może się z kimś spotkać".

 

Internauci w komentarzach są zachwyceni tym przywitaniem, piszą: "To są momenty, dzięki którym warto żyć", "To piękne. Kiedy byłam w ciąży, mój lekarz chciał się upewnić, czy dziecko nie ma zespołu Downa, ponieważ miałam 35 lat. Powiedziałam, że nie obchodzi mnie, czy moje dziecko ma zespół Downa. Zamiast tego posłuchałam bicia jego serca", "Osoby z zespołem Downa stają się wspaniałym przykładem dla innych na to, jak żyć i kochać".