To zdjęcie młodego ojca podbiło internet. "Bogu mówię: dziękuję, żonie: kocham cię"

instagram.com / jp
data27.10.2018 08:00

(fot. shutterstock.com / instagram.com)

Kiedy jego syn przyszedł na świat, bez zastanowienia wykonał ten wzruszający gest.

 

33-letni Vicot Calmon został ojcem maleńkiego Ivana. Kiedy zamieścił to zdjęcie na swoim Instagramie, pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

 

Pod zdjęciem napisał kilka słów: 

W takim momencie wszystko staje się jasne, trzęsą ci się ręce i odkrywasz, po co tak naprawdę żyjesz na tym świecie. Bogu mówię: "Dziękuję", żonie: "Kocham Cię", a mojemu synkowi: "Witaj!".

Pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, m. in.: "Musimy więcej rozmawiać z Bogiem. Gratulacje dla ciebie i całej twojej rodziny!", "Niech Bóg nigdy nie opuszcza waszej rodziny", "To jest miłość i tylko ten, kto kocha dziękuje Bogu za Jego dobroć".

 

>> "Chwila, gdy ryczysz jak bóbr i nic z tym nie możesz zrobić". Piękne świadectwo młodego ojca

 

Młody tata przyznaje, że nowa sytuacja go przerosła, więc postanowił modlić się do Boga. Prosił Go, aby pomógł mu wzrastać, być lepszym człowiekiem, dobrym ojcem, mężem i żeby chciał się rozwijać i pracować, żeby niczego im nie zabrakło.

 

 

Teraz podkreśla, że nie ma już czasu dla siebie. Mówi: "Poza pracą, kiedy tylko mogę, pomagam mojej żonie Luanie kąpać i przewijać Ivana. Kiedy wracam do domu i widzę jego uśmiech, wiem, że jest tego wart".