Policjanci wtargnęli do mieszkania babci samotnie wychowującej wnuczka. Byli uzbrojeni... w Szlachetną Paczkę

Komenda Stołeczna Policji / facebook.com
data07.12.2018 11:51

(fot. Komenda Stołeczna Policji / facebook.com)

"Na co dzień twardzi wobec najgorszych przestępców, wielokrotnie narażali swoje życie podczas zatrzymań groźnych bandytów, gdy trzeba (...) ramię w ramię ruszają wesprzeć potrzebujących" - czytamy na facebookowym profilu Komendy Stołecznej Policji.

 

Policjanci z Komendy Stołecznej wrzucili na swój profil dwa zdjęcia, które w kilka godzin zyskały prawie dwa tysiące polubień i udostępnień. Pokazali się z zupełnie innej strony niż znamy ich na co dzień w walce z przestępczością. Tym razem uratowali święta pewnej babci i wnuczkowi z okolic Łodzi.

 

"Na co dzień twardzi wobec najgorszych przestępców, wielokrotnie narażali swoje życie podczas zatrzymań groźnych bandytów, gdy trzeba tak, jak co dzień, jedną zgraną ekipą, ramię w ramię ruszają wesprzeć potrzebujących 🎅👮‍♂️ Tak działa SPAP KSP 🙂 Dzisiaj z dodatkowym "wyposażeniem" jadą do mieszkańców woj. łódzkiego. Babci i jej14-letniego wnuka, którego od 12 lat sama wychowuje. Wiozą mnóstwo prezentów, dobre serca i wiele uśmiechów. Jak zapewniają, do domu wejdą bardzo grzecznie, pukając do drzwi 😀👍🎁  #szlachetnapaczka" - czytamy w opisie.

 

 

Na co dzień twardzi wobec najgorszych przestępców, wielokrotnie narażali swoje życie podczas zatrzymań groźnych...

Opublikowany przez Komenda Stołeczna Policji Środa, 5 grudnia 2018

 

 

Panowie, gratulujemy wam akcji zakończonej sukcesem. Jesteśmy z was dumni!

 

Szlachetna Paczka: ponad 2,1 mlndzieci w Polsce grozi ubóstwo<<