Chris Pratt rozpoczął post Daniela. "Gdy znów mnie zobaczycie, mogę halucynować"

facebook.com/PrattPrattPratt / kk
data13.01.2019 07:00

(fot. facebook.com/PrattPrattPratt)

Znany hollywoodzki gwiazdor podjął się wyjątkowego wyrzeczenia. Czy da sobie radę?

 

Chris Pratt to aktor uwielbiany przez miliony widzów na całym świecie. Możecie go znać z takich hitów jak "Strażnicy Galaktyki", czy nowe wersje "Parku Jurajskiego". Na początku lutego do kin wejdzie druga część "LEGO Przygody" - animacji, w które Pratt użycza głosu głównemu bohaterowi, Emmetowi Brickowskiemu. Do tego czasu może... halucynować!

 

Aktor w czwartek za pomocą mediów społecznościowych oznajmił swoim fanom, że podjął się wyjąkowego wyrzeczenia. Rozpoczął post Daniela, czyli coś więcej niż dietę. Polega on na zadbaniu nie tylko o ciało, ale również o ducha. Potrafi naprawdę uzdrowić, ale wymaga wiele pracy. 

 

Czym jest post Daniela? Dowiesz się stąd >>

 

"Cześć, tutaj Chris Pratt. To trzeci dzień postu Daniela. Sprawdźcie to sobie, to trwający 21 dni czas polegający na modlitwie i poszczeniu. Przypadkowo zbiega się z premierą LEGO: Przygody, także gdy znów mnie zobaczycie, mogę halucynować..." - mówi w nagraniu opublikowanym na Instagramie.

 

(fot. facebook.com/PrattPrattPratt)

 

Post Daniela - dieta, która ratuje życie [ROZMOWA] >>

 

Aktor jest bardzo wierzącym człowiekiem. Wielokrotnie publicznie mówił o swoich przekonaniach religijnych. Gdy miał 20 lat doświadczył nawrócenia i odtąd kiedy tylko może, mówi publicznie o Bogu.

 
Poznaj poruszające świadectwo Chrisa Pratta >>