To zdjęcie polubiono i udostępniono kilka tysięcy razy. Poznaj historię, jaka się za nim kryje

Facebook.com/ RapPedagogia / sz
data09.02.2019 08:00

(fot. Facebook.com / Dobromir Makowski)

"Kiedy opowiadał swoją historię miałem mokre oczy. 4 letni chłopiec z piaskownicy o twarzy 44 latka został zapauzowany w rozwoju miłości".

 

Dobromir Makowski na swoim profilu facebookowym RapPedagogia udostępnił zdjęcie Maćka. Historia 44-latka poruszyła wielu internautów. Makowski napisał:

Maciek 44 lata. 26 lat bezdomny, dla przeciętnego Polaka żul, łajza i pijak. Wzbudza wstręt i odpycha. 40 lat temu milicja zabrała go z piaskownicy od rodziców alkoholików.Wtedy powierzchowna wrażliwość mówiła przez ludzi jaki biedny chłopczyk.Ubogi system wysłał do Domu Dziecka. Kilkanaście lat w przechowalni w Łodzi na Marysinskiej w Domu Dziecka. Znam miejsce też mnie tam przechowywano jako patologiczne dziecko. Później wykwalifikowana kadra uznała "popsuty", wysłali do poprawczaka z etykietą "Margines". Znam ten cykl od podszewki.

 

Później już leci kryminał i ulica tak na przemian. Przedwczoraj trafia na misję chrześcijańską z Łodzi, Jurka i Michała następnie przywóz Maćka na nasz hostel. Dziś wyjechał na terapię.Dla nas bardziej popsuty fizycznie niż moralnie. Po trepanacji uszkodzony kręgosłup i zapalenie stawu biodrowego. Moralnie poprostu nie stać go na perfumy więc widać ten smród życia który większość ukrywa pod estetyką ubioru i kosmetyką chemiczną.Kiedy opowiadał swoją historię miałem mokre oczy.4 letni chłopiec z piaskownicy o twarzy 44 latka został zapauzowany w rozwoju miłości. Kiedyś mu współczuli dziś się nim brzydzimy.

 

#bezdomny #homless #człowiek #human #hope #nadzieja #dziecko #kids #hardwork #ciężkapraca

 

"Nie ma podstaw, żeby zabronić osobie bezdomnej nocowania na klatce schodowej". Ważny komunikat straży miejskiej<<

 

Maciek 44 lata. 26 lat bezdomny, dla przeciętnego Polaka żul, łajza i pijak. Wzbudza wstręt i odpycha. 40 lat temu...

Opublikowany przez Dobromir Makowski - RapPedagogia Środa, 6 lutego 2019