Ten taniec przejdzie do historii. Niewidoma Polka pokazuje, jak spełniać marzenia mimo niepełnosprawności

Polsat / youtube.com / pk
data22.03.2019 07:00

(fot. Polsat / youtub.com)

Polska paraolimpijka dwa lata temu zdobyła mistrzostwo świata w biegu na 1500 metrów. Dziś zachwyca jury i publiczność "Tańca z Gwiazdami".

 

Joanna Mazur już dwa lata temu udowodniła, że mimo swojego kalectwa jest w stanie osiągnąć bardzo wiele. W czasie mistrzostw w Londynie, razem ze swoim przewodnikiem Michałem Stawickim, zdobyła złoty medal w biegu na 1500 m, rewelacyjnie atakując tuż przy samej końcówce biegu.

 

Zobaczcie kapitalne zwycięstwo polskiej paraolimpijki>>


Polska paraolimpijska po dwóch latach postanowiła po raz drugi pokazać, że niepełnosprawność nie musi oznaczać końca świata. Tym razem wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" - programie telewizyjnym, który cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością.


Joanna oraz jej partner Jan Klimant prezentują bardzo wysoki poziom. Nie sposób nie zauważyć wielkiego talentu polskiej paraolimpijki, której taniec z każdym odcinkiem coraz bardziej podoba się widzom. Internauci są przekonani, że Joanna i Jan mają spore szanse na zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że w ocenach dotychczasowych występów rzadko kiedy poruszany jest temat braku wzroku Joanny. Para tańczy po prostu rewelacyjnie!


Bez względu na to czy Joanna wygra obecną edycję "Tańca z Gwiazdami", jedno jest pewne - to, co robi jest wspaniałą lekcją dla wszystkich, którzy nie wierzą w swoje możliwości.

 

Oto trzy pierwsze występy Joanny i Jana: