Krzysztof Globisz pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych

youtube.com / Biblia Audio / kw
data19.04.2017 07:00

(fot. youtube.com)

Znany aktor po wylewie cierpi na afazję, wskutek której stracił zdolność mówienia. Teraz walczy o powrót do zdrowia. Postanowił - wbrew wszystkim przeciwnościom - wziąć udział w wyjątkowym nagraniu psalmu. 

 

Mamy dla Was fragment Psalmu 61 czytany przez Krzysztofa Globisza. I jest to historia niezwykła pokazująca, że w naszej realizacji nie ma wykluczeń.
Nie ma rzeczy niemożliwych.


Ograniczenia stwarzamy sobie tylko my sami, w naszych głowach. Spotkanie z Krzysztofem Globiszem przy tej realizacji to coś, czego nie potrafimy jednoznacznie nazwać. Fascynująca historia o sile woli, o walce, o wierze w swoje możliwości, o świadomości swoich ograniczeń, o miłości, o bólu, o nadziei i o cierpliwości. Pełnia fascynującego człowieczeństwa.


Zobaczcie, posłuchajcie:

 

 

 

Pomóżcie nam zrealizować BIBLIĘ AUDIO superprodukcję.
 

Fragment Biblii, którego właśnie słuchasz jest częścią projektu "BIBLIA AUDIO superprodukcja" - www.bibliaaudio.pl.


- przygotowujemy słuchowisko trwające ponad 100 godzin rozpisane na 500 aktorów (Stary i Nowy Testament);
- całość udostępniamy za darmo w sieci;
- bez Waszego wsparcia to się nie uda, zbieramy pieniądze na nagrania dalszych rozdziałów - dajcie znać znajomym, wesprzyjcie nas na www.bibliaaudio.pl

 

Postanowiliśmy w pełni udźwiękowić najważniejszą księgę świata - ponad 100 godzin słuchowiska z udziałem najlepszych polskich aktorów (m.in. Wojciech Malajkat, Jerzy Trela, Adam Woronowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krystyna Janda) - w nowoczesnej oprawie muzycznej i dźwiękowej.