Ci ojcowie naprawdę "mają jaja". Ich występ skradł serca internautów

mamadu.pl / kk
data30.01.2019 09:22

(fot. Zrzut z ekranu/Facebook)

Nagranie z tego wydarzenia ma już ponad dwanaście tysięcy udostępnień, ale gwarantujemy, że nie widzieliście takiego baletu.

 
- Przedstawiamy wam balet, jakiego nikt jeszcze nie widział, w wykonaniu ŁABĘDZIEJ GRUPY TANECZNEJ. Występ odbył się podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - czytamy w opisie filmu na stronie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem.
 
"JEZIORO ŁABĘDZIE"

Kochani, przedstawiamy Wam balet, jakiego nikt jeszcze nie widział, w wykonaniu ŁABĘDZIEJ GRUPY TANECZNEJ 💕 😍 😍 😍 😍 😍 - Występ odbył się podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystepujący ARTYŚCI to rodzice uczniów z naszej szkoły 🕺 🕺 🕺 👏 👏 👏 👏 👏 PIOTR LENCZEWSKI TOMASZ WITULSKI KRZYSZTOF BENDER DARIUSZ SCHMIDT DARIUSZ PARADOWSKI

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki Wtorek, 15 stycznia 2019
 
Na parkiecie pojawili się ojcowie uczniów, którzy zachwycili internautów.
 
"Niewielu mężczyzn by się odważyło. Maja tatusiowie poczucie humoru i dystans do siebie", "Ten filmik powinien być pokazywany jako instruktaż dla skwaszonych rodzicielstwem ojców, by nauczyli sie ze czasem «dorosłość polega też na tym by stać się dzieckiem»", "Brawa dla Panów za ODWAGĘ i dystans do siebie!!!" - to tylko niektóre z głosów.
 
Pojawiło się również drugie nagranie z udziałem mam i babć, ale to tatusiowie skradli serca widzów.