Film na weekend: "Sekretne życie Waltera Mitty"

Mat. prasowe / youtube.com / pk
data09.04.2016 08:00

(fot. waltermitty.com)

Niezwykły film o odwadze, pokonywaniu słabości i sięganiu po marzenia. Może okazać się wspaniałą inspiracją dla wszystkich, którzy nie wierzą w swoje możliwości.


Tytuł: Sekretne życie Waltera Mitty / The Secret Life of Walter Mitty
Reżyseria: Ben Stiller
Scenariusz: Steve Conrad na podstawie opowiadania Jamesa Thurbera
Muzyka: Theodore Shapiro
Gatunek: Dramat, Fantasy, Komedia
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2013
Główne role: Ben Stiller, Kristen Wiig, Shirley MacLaine, Adam Scott

 

 

Przychodzi moment, kiedy przestajesz marzyć i sam tworzysz swoje przeznaczenie. Dla Waltera Mitty, marzyciela, który ucieka od swojej anonimowej egzystencji znikając w świecie fantazji, ta chwila właśnie nadeszła. Gdy praca jego i współpracowniczki (Kristen Wiig) jest zagrożona, Walter podejmuje działania w świecie rzeczywistym i wybiera się w podróż bardziej niewiarygodną, niż kiedykolwiek mógłby sobie wyobrazić. Ben Stiller jest reżyserem i odtwórcą głównej roli w tej inspirującej opowieści o zwykłym człowieku, który znajduje odwagę, by podjąć niezwykła przygodę, jaką jest życie. (Opis dystrybutora)
 

***

 

Na >>>tych stronach<<< można legalnie i za darmo oglądać filmy. Jeśli nie znajdziesz tam naszej propozycji, skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google Play, iTunes lub Netflix. Nie popieramy piractwa!