Film na weekend: "Seria niefortunnych zdarzeń"

Materiały prasowe / youtube.com / pk
data16.07.2016 08:00

(fot. ParamountmoviesAU / youtube.com)

Osierocone rodzeństwo trafia pod opiekę nikczemnego wujka, którego niecne działania rozpoczynają serię niefortunnych zdarzeń. Znakomita kreacja Jima Carrey'ego rozśmieszy was do łez.


Tytuł: Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń / Lemony Snicket: A Series of Unfortunate Events
Reżyseria: Brad Silberling
Scenariusz: Robert Gordon na podstawie powieści Daniela Handlera
Muzyka: Thomas Newman
Gatunek: Familijny, Fantasy, Komedia
Produkcja: Niemcy, USA
Rok produkcji: 2004
Główne role: Jim Carrey, Meryl Streep, Jude Law, Emily Browning

 

 

Ekranizacja powieści autorstwa Daniela Handlera, opowiadającej historię trzech osieroconych dzieci, które znajdują rodziny zastępcze. Ich bogaci rodzice zginęli w pożarze. Teraz tajemniczy hrabia Olaf chce uśmiercić dzieci, by położyć rękę na odziedziczonej przez nie fortunie. (Opis dystrybutora)

 

"Seria niefortunnych zdarzeń" to przede wszystkim udana komedia, pełna zaskakujących i wyjątkowo dziwacznych zbiegów okoliczności. Dzięki niesamowitej kreacji Jima Carrey'ego na pewno nie będziecie się nidzić. Scena w której aktor udaje dinozaura po prostu rozłoży was na łopatki.

 

 

"SNZ" warto obejrzeć także dla niezwykłych zdjęć i pięknej muzyki Thomasa Newmana.
 

***

 

Na >>>tych stronach<<< można legalnie i za darmo oglądać filmy. Jeśli nie znajdziesz tam naszej propozycji, skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google Play, iTunes lub Netflix. Nie popieramy piractwa!