Film na weekend: "Zmartwychwstały"

Mat. dystrybutora / Ks. Grzegorz Ogorzałek / youtube.com / pk
data30.04.2017 08:00

(fot. Materiały dystrybutora / fragment plakatu)

Rzymski centurion musi zbadać sprawę "zniknięcia" ciała Jezusa Chrystusa, który przed trzema dniami został złożony do grobu. To piękna opowieść o tym, co działo się bezpośrednio po zmartwychwstaniu.


Tytuł: Zmartwychwstały / Risen
Reżyseria: Kevin Reynolds
Scenariusz: Kevin Reynolds, Paul Aiello
Muzyka: Roque Baños
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2016
Główne role: Joseph Fiennes, Peter Firth, Tom Felton

 

O tym, dlaczego warto obejrzeć "Zmartwychwstałego", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

 

 

Opis dystrybutora: Kevin Reynolds, twórca filmu "Robin Hood - książę złodziei", przedstawia historię zmartwychwstania Chrystusa. Na prośbę Poncjusza Piłata wpływowy rzymski setnik, Clavius, rozpoczyna śledztwo w sprawie rzekomego zmartwychwstania żydowskiego mesjasza oraz poszukiwania zaginionego ciała Jezusa z Nazaretu. Ma to powstrzymać powstanie, do którego w 40 dni po zmartwychwstaniu Chrystusa dochodzi pośród ludu Jeruzalem.

 

Zobacz zwiastun:

 

 

***

 

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

 

Ks. Grzegorz Ogorzałek - ojciec duchowny w Metropolitalnym Semianrium Duchownym w Lublinie. Prowadzi filmowy vlog "W koloratce".