Film na weekend: "Klik: I robisz, co chcesz"

Ks. Grzegorz Ogorzałek / pk
data12.01.2019 08:00

(fot. Materiały dystrybutora / fragment plakatu / FilmPlanetPL / youtube.com)

Michael jest zbyt zapracowany, by poświęcać czas rodzinie. Gdy spotyka zwariowanego sprzedawcę, dostaje od niego magicznego pilota, dzięki któremu może sterować swoim życiem. Ma to jednak poważne konsekwencje.

 

Tytuł: Klik: I robisz, co chcesz / Click
Reżyseria: Frank Coraci
Scenariusz: Steve Koren, Mark O'Keefe
Muzyka: Rupert Gregson-Williams
Gatunek: Komedia
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2006
Główne role: Adam Sandler, Kate Beckinsale, Christopher Walken, David Hasselhoff, Sean Astin

O tym, dlaczego warto obejrzeć "Klik: I robisz, co chcesz", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

 

 

Przeczytaj opis dystrybutora: Architekt Michael Newman (Adam Sandler) to prawdziwy pracoholik - nie ma czasu dla swojej pięknej żony (Kate Beckinsale) i dla dzieci. Najważniejsze dla niego do zrobić wrażenie na wiecznie niezadowolonym szefie i zdobyć upragniony awans. Gdy spotyka Morty'ego (Christopher Walken), pewnego zwariowanego sprzedawcę, dostaje wreszcie odpowiedź na swoje modły. Za sprawą magicznego pilota może sterować swoim życiem. Jedno kliknięcie na odpowiedni guzik i już przewija kłótnie z żoną, ścisza ujadającego psa czy zatrzymuje gderającego szefa. Michael jest zachwycony nowym gadżetem. Nie widzi jednak, że to pilot zaczyna kierować nim, a nie on pilotem. Michael zaczyna doceniać i akceptować zwykłe życie, gdy nie jest w stanie powstrzymać urządzenia, które decyduje, których zdarzeń doświadczy w życiu, a które go ominą.

Zobacz zwiastun:

 

 

***

 

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunesHBO GO lub Netflix.