Zobacz najnowszy teledysk Agnieszki Musiał [MUZYKA]

Agnieszka Musiał / youtube.com / pk
data30.03.2017 09:43

(fot. Agnieszka Musiał / youtube.com)

Jesteś w ciągłym biegu? Nie masz czasu na odpoczynek? Męczy cię praca, studia i natłok informacji? Jest rozwiązanie: posłuchaj kojącej muzyki i odkryj swoje prawdziwe tempo życia.


29 marca odbyła się premiera najnowszego teledysku Agnieszki Musiał "Wolnym tempem", zapowiadającego solową płytę wokalistki. Niezwykły głos Agnieszki Musiał zaprasza do odkrycia w sobie własnego tempa życia. Korki, praca, szkoła, codzienne obowiązki, zalew informacji, ekstremalne przesuwanie własnych granic, balansowanie na cienkiej linii wytrzymałości, zaciskanie zębów aby nie powiedzieć co się myśli, tłumienie emocji, ciągły bieg, który stał się celem jakby samym w sobie. A gdzie w tym wszystkim jesteś ty?

 

Nosimy w sobie konflikty i przenosimy je na zewnątrz, przez co powielamy schematy  których nie chcemy. Tak często żyjemy nie swoim życiem, chodzimy w za ciasnych butach cudzych oczekiwań, jesteśmy niewolnikami tego, co inni o nas pomyślą, tak bardzo skupiamy się na tym, co wydaje nam się, że powinniśmy zrobić.