Nowy utwór twórcy hymnu ŚDM w ważnej sprawie

SWM/ed
data16.04.2017 12:28

(fot. Emi Karpowicz)

"Ci, co w biednych i strapionych swych bliźnich w czas rozpoznali, ci dostąpią miłosierdzia Boga, bo miłość swą Bogu okazali" - to fragment utworu "Biada". Powód jego powstania jest niezwykle ważny. Posłuchajcie koniecznie.

 

Piosenka pochodzi z płyty "Nieśmiertelni", która została wydana w hołdzie prześladowanym chrześcijanom. Słuchanie gwarantuje ciarki...

 

 

Tę piosenkę Ola Maciejewska razem z zespołem niemaGOtu wykonała w czasie koncertu "Warszawa - Aleppo", który odbył się w Muzeum Powstania Warszawskiego. Utwory swojego autorstwa zaśpiewali również między innymi Darek Malejonek, Natalia Niemen, Magdalena Frączek oraz wielu innych artystów. Tłem dla ich słów były obrazy, pochodzące z filmów Michała Króla nagranych w różnych miejscach na świecie, gdzie chrześcijanie są prześladowani. 

 

Transmisję koncertu promującego płytę "Nieśmiertelni" możesz obejrzeć już dzisiaj

 

O godzinie 17.30 w telewizji na TVP 1 oraz (być może chwilę później) - w Internecie 

 

Zapraszają bracia Golcowie:

 

 

Kupując płytę "Nieśmiertelni", pomagasz  odbudować życie

 

Salezjański Wolontariat Misyjny w Krakowie wydał płytę "Nieśmiertelni", która jest poświęcona prześladowanym chrześcijanom. Całkowity dochód z jej sprzedaży jest przeznaczony na wsparcie dzieci i młodzieży w Aleppo oraz ich rodzin.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej