Żeby niepełnosprawni nie stracili domu, dominikanki razem z Chłopakami z Broniszewic nagrali piosenkę [MUZYKA]

s.Tymoteusza OP/ youtube.com/ ed
data15.06.2018 16:24

"Jesteśmy siostrami zakonnymi i mamy 56 synów. Jedni z zespołem Downa, inni z dziecięcym porażeniem mózgowym, a jeszcze inni zmagający się z autyzmem". Razem nagrali super piosenkę i zapraszają do wsparcia. Posłuchajcie sami:

 

Więcej o Domu Chłopaków w Broniszewicach przeczytacie TUTAJ >>

 

 

TUTAJ >> możecie włączyć się w dokończenie Domu Chłopaków

 

Kim są Chłopcy z Domu w Broniszewicach?

 

Wśród nich jest głuchoniemy Adrian, który codziennie wpada do biura siostry Tymki i całując ją na powitanie, pyta na swój sposób, jak ona się dziś czuje. Jest i Kaziu, który ujmuje swoją wdzięcznością, przepraszając siostrę Elizę, że zapomniał jej podziękować za cukierka. I ci, którzy żyją przykuci do łóżek, a mimo to potrafią się uśmiechnąć, gdy przychodzimy.

 

Mamy 56 chorych, niepełnosprawnych synów. A każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. I każdego z nich kochamy najmocniej jak to możliwe. Oni nie zapominają, że życie jest po to, by kochać, by się zachwycać i by się uśmiechać. Nie mówią o swoich chorobach, ale zawsze pytają, jak Ty się dzisiaj czujesz. Oni żyją drugim człowiekiem. A nas po prostu zwalają z nóg swoją niezwykłością - piszę siostry na swojej stronie internetowej.

 

Do wsparcia siótr i chłopaków zachęca na swoim facebooku również Grzegorz Kramer SJ 

 

 

Tutaj możecie śledzić profil Domu Chłopaków w Broniszewicach na Facebooku >>

 

Ich kreatywność nie ma granic! Aby wesprzeć budowę Domu Chłopaków możecie wziąć udział w wyjątkowej aukcji pingwinów :)