Ksiądz egzorcysta śpiewa na YouTube "ChWDP" i szokuje internautów

Polskie Radio Białystok / youtube.com / pk
data21.09.2018 11:27

(fot. God is good Adam Anuszkiewicz / youtube.com)

"O kurde, sztos, proszę księdza", "Przed przesłuchaniem piłem wodę, teraz piję wino mszalne" - użytkownicy z niedowierzaniem komentują film opublikowany w internecie przez polskiego duchownego.


Ks. Adam Anuszkiewicz, kapelan zakładu poprawczego i egzorcysta, zszokował internautów swoim najnowszym teledyskiem, którego tytuł "ChWDP" wydaje się mocno podejrzany.

 

Kapłan, który wchodzi w sutannie w przestrzeń zła


"Ten skrót kojarzył się z wulgaryzmem, kojarzy się też z przemocą i nienawiścią, a ja już od kilku lat jestem "demoralizowany" przez środowisko rapu i środowisko więzienne, zakładów poprawczych i ulicy" - mówi ks. Adam w Polskim Radiu Białystok.

 

"Nauczony doświadczeniem wielu lat stwierdziłem, że spróbuję troszkę zaszokować, wchodząc w sutannie w przestrzeń zła" - dodaje kapłan.

 

Przeżywasz życiowe trudności? Koniecznie posłuchaj "Modlitwy">>

 

"ChWDP" to oczywiście skrót od "Chrystus daje wam pokój". Posłuchajcie utworu białostockiego kapłana:

 

 

* * * 

 

W ostatnim czasie pojawiło się sporo złych wiadomości o katolikach i Kościele. Media tak mają, że skupiają się na złu i sensacji. Chcemy jednak dawać prawdziwy obraz, pokazać dobro, które płynie z Kościoła. Czy znasz jakieś dobre historie? Znasz fajnego księdza lub robicie coś fajnego przy parafii lub ze wspólnotą? A może przeżyłeś coś takiego, co zmieniło twoje życie? Napisz do nas (kliknij tutaj lub w baner) >>