KOLĘDY AKUSTYCZNIE. Zdobądź zaproszenia na niezwykły koncert Bożonarodzeniowy DEON.pl

Redakcja DEON.pl
data25.12.2018 08:00

(fot. AJ)

Koncert "Ufaj i Idź" był wspaniałym wydarzeniem, które doceniliście, dlatego chcemy was zaprosić na kolejną odsłonę DEON Studio Sessions. Odkryj z nami na nowo piękno Bożego Narodzenia w niesamowitych akustycznych aranżacjach kolęd.

 

Kolędy i pastorałki to naszą piękna polska tradycja. Są wśród nich kołysanki, pasterskie przyśpiewki i majestatyczne hymny. Tak prości ludzie opowiadali sobie o jednej z największych tajemnic ludzkości - Boskim Wcieleniu.

 

Trudno jest być wobec nich obojętnym; albo się je kocha, albo się ich nie znosi. Tej pierwszej grupy nie trzeba specjalnie zachęcać. Tym drugim chcemy powiedzieć: dajcie im szansę. Na pewno was nie zawiedziemy.

 

Kolędy to opowieść. Dlatego oddajemy je w ręce, usta i instrumenty ludzi, którzy na co dzień głoszą Ewangelię. Ze znanych kolęd i pastorałek wydobędą zupełnie nowy ogień. Bądźcie wtedy z nami. Przeżyjmy Boże Narodzenie raz jeszcze.

 

 

 

Podczas koncertu zaśpiewają i zagrają muzycy oraz członkowie zespołu "Mocni w Duchu". Łódzka wspólnota znana jest ze swojej charyzmatycznej ewangelizacji zwłaszcza za pomocą dobrej muzyki. Na co dzień prowadzą rekolekcje, grają koncerty, duże wydarzenia halowe i plenerowe, warsztaty muzyczne i taneczne, rekolekcje ignacjańskie oraz nagrywają płyty i głoszą konferencje.

 

(fot. Facebook.com / Mocni w Duchu)

 

Zaprosiliśmy ich, ponieważ wierzymy, że dobra muzyka ma wiele wspólnego z dobrą modlitwą. Oddajemy naszych gości w ręce ludzi, którzy potrafią to uchwycić.

 

(fot. Facebook.com / Mocni w Duchu)

 

Jak zdobyć zaproszenia na DEON Studio Sessions?

 

Koncert [KOLĘDY AKUSTYCZNIE] odbędzie się 4 stycznia 2019 r. o godz. 19:00 w Studiu Inigo przy ul. Kopernika 26 w Krakowie.

 

_______________________________________________________________________________

 

Jeśli chcecie posłuchać naszych wykonawców na żywo, piszcie na adres [email protected], podając swoje imię i nazwisko.

 

_______________________________________________________________________________

 

 

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie.

 

W tym samym czasie dla wszystkich innych będzie prowadzona transmisja NA ŻYWO na naszych profilach na Facebooku i Youtubie [DEON Studio Sessions].

 

(fot. Facebook.com / Mocni w Duchu)

 

 

Czym jest DEON Studio Sessions?

 

To nasz świeży muzyczny projekt, chęć stworzenia przestrzeni, w której świat wirtualny będzie przenikał się z tym jak najbardziej realnym. Chrześcijańska scena muzyczna w Polsce w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Pojawiło się wiele nowych, profesjonalnych zespołów i projektów. Aranżacje, koncerty, teledyski, wykonawcy - wszystko na najwyższym poziomie.

 

Do studia w Krakowie zapraszamy fantastycznych artystów, którzy zagrają dla was kameralne koncerty. Całość transmitujemy również na Facebooku i na naszym kanale youtubowym [DEON Studio Sessions].

 

 

 

O tym, jak niesamowicie było podczas naszego pierwszego koncertu, możecie przekonać się sami:

 

Królu chwał - utwór, który porywa do modlitwy i wdzięczności<<

 

 

 

"W taką noc" - piękny utwór inspirowany życiem Staszka Kostki<<

 

 

 

Ten psalm jest jednym z najpiękniejszych wyznań wiary i zaufania<<

 

 

***

Dołącz do naszego wydarzenia, klikając w baner poniżej: