Koncert Bożonarodzeniowy DEON.pl [TRANSMISJA LIVE]

Redakcja DEON.pl
data04.01.2019 14:00

(fot. AJ)

Jedni kolędy kochają, inni ich nie znoszą. My wydobywamy z nich ogień. Odkryj je na nowo Mocnymi w Duchu. Zapraszamy na nasz koncert live [KOLĘDY AKUSTYCZNIE]. Dołącz, udostępnij, nie przegap!

 

Najpiękniejsze polskie kolędy wykonują dla was członkowie zespołu "Mocni w Duchu". Łódzka wspólnota znana jest ze swojej charyzmatycznej ewangelizacji zwłaszcza za pomocą dobrej muzyki. Zaprosiliśmy ich, ponieważ wierzymy, że dobra muzyka ma wiele wspólnego z dobrą modlitwą. Oddajemy naszych gości w ręce ludzi, którzy potrafią to uchwycić.

 

KOLĘDY AKUSTYCZNIE || DEON Studio Sessions

Jedni kolędy kochają, inni ich nie znoszą. My wydobywamy z nich ogień. Odkryj je na nowo z Mocnymi w Duchu. Zapraszamy na nasz koncert live [KOLĘDY AKUSTYCZNIE]. Dołącz, udostępnij, nie przegap!

Opublikowany przez DEON.pl Piątek, 4 stycznia 2019

 

Jeśli chcecie posłuchać koncertu w doskonałej jakości, zapraszamy na nasz kanał youtubowy [DEON Studio Session]<<

 

 

Czym jest DEON Studio Sessions?

 

To nasz świeży muzyczny projekt, chęć stworzenia przestrzeni, w której świat wirtualny będzie przenikał się z tym jak najbardziej realnym. Do studia w Krakowie zapraszamy fantastycznych artystów, którzy zagrają dla was kameralne koncerty. Całość transmitujemy również na szym profilu facebookowym i na naszym nowym kanale youtubowym [DEON Studio Sessions]. Uruchomiliśmy go specjalnie dla was, abyście mogli w jednym miejscu odnaleźć wszystkich najlepszych wykonawców muzyki chrześcijańskiej, których zaprosimy do naszego studia.

 

Chrześcijańska scena muzyczna w Polsce w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Pojawiło się wiele nowych, profesjonalnych zespołów i projektów. Aranżacje, koncerty, teledyski, wykonawcy - wszystko na najwyższym poziomie. Chcemy, żebyście mogli w tym uczestniczyć i odkrywać z nami jej piękno.

 

[DEON Studio Sessions] to kanał, który gwarantuje wam najlepsze chrześcijańskie granie. Słuchajcie nas, subskrybujcie i budujcie z nami społeczność opartą na pozytywnych wartościach i dobrym brzmieniu: