Posłuchaj piosenki, która nauczy cię wdzięczności za bliskich i za wszystko, co masz [MUZYKA]

Przemek Kleczkowski / youtube / pch
data31.03.2019 07:00

(fot. youtube)

Kim byś był, gdyby nie konkretne osoby w twoim życiu? Kim byś był, gdyby nie Jezus? Posłuchaj tej piosenki i naucz się prawdziwej wdzięczności za wszystko, co masz.

 

 

Tak napisał o tym utworze jego wykonawca, Przemek Kleczkowski:

 

Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie (jeszcze nie znana mi wtedy) Maria Pohorecka i mi mówi, że napisała piosenkę i ma pytanie do mnie… czy ja bym jej nie zaśpiewał. W pierwszej chwili po rozmowie nie wierzyłem w powodzenie całego przedsięwzięcia, no bo przecież jak… jak to…ktoś inny ma pisać teksty o których będę śpiewał?! Ale gdy posłuchałem, poczułem się jak bym… ja napisał tę piosenkę, bo dotyczy mnie, a właściwie mojej dozgonnej wdzięczności do mojej żony za to, kim jestem, jak wygląda moje, a w zasadzie nasze życie i naszych dzieci. Do clipu zaprosiliśmy Dominikę Feiglewicz którą znam z Zupy na Plantach i wraz z Mateuszem Miszczyńskim i Jakubem Słabek zrobiliśmy parę ładnych, ckliwych obrazków. Nagranie zrealizował Tomasz Kubiak mix i master Maciej Stach Joy.

 

Przemek Kleczkowski urodził się w Hrubieszowie. Jest absolwentem Akademii Muzycznej na Wydziale Kompozycji Interpretacji Edukacji i Jazzu. Ma na koncie występy na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą. Był również solistą podczas ostatnich Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Pod dyrekcją Adama Sztaby wykonywał takie utwory jak "Błogosławieni Miłosierni" (hymn ŚDM), "Jesus Christ You Are My Life", "Emmanuel" .