Chcesz poznać Boga i być blisko Niego? Uwielbiaj Jego Imię razem ze słowami tej cudownej piosenki [MUZYKA]

Michał Kupczyk / exodus15 / pch
data30.03.2019 07:00

(fot. Szymon Karkowski / exodus15 / mat.pras.)

Jezus chciał być tak blisko nas i dzielić z nami wszystko, czym żyjemy, dlatego przyszedł do nas i jest wciąż obecny, i działa w Tobie. Uwielbiaj Jego imię razem ze słowami tej cudownej piosenki, która przemienia nawet najtwardsze serca.

 

 

Powyższy utwór towarzyszy premierze nowej płyty grupy exodus15 "Tu i teraz". Portal DEON.pl jest patronem medialnym płyty. Płyta dostępna od początku kwietnia 2019 roku w wybranych sklepach internetowych.

 

Koncert premierowy grupy transmitowany będzie od godziny 19:30 na ich profilu facebookowym.

 

 

Po kilku latach od wydania płyt "Bo Jesteś" i "Bo Jesteś większy", exodus 15 powraca z kolejnym albumem uwielbieniowym. Płyta "Tu i teraz" to zapis dźwięków i słów, które dojrzewały wśród członków zespołu już od jakiegoś czasu. Większość kompozycji to autorskie utwory, które są podsumowaniem ostatnich kilku lat śpiewania i koncertowania w różnych częściach Polski.
 
Oprócz własnych kompozycji, na płycie znalazły się również znane na całym świecie pieśni uwielbienia zespołów Hillsong czy Elevation worship. Nowy Album jest albumem studyjnym, dzięki czemu każdy zagrany i wyśpiewany dźwięk był starannie przemyślany. Praca nad nowym materiałem trwała kilka intensywnych miesięcy. Modlitwa i szczere uwielbienie Boga płynące z nowych utworów, pomogą słuchaczom zatrzymać się na chwilę, zastanowić się nad tym co powinno być sensem życia tu i teraz. Według słów Jezusa, żyjemy w takim momencie historii świata, gdy każdy człowiek może uwielbiać Boga wszędzie i zawsze, bez względu na miejsce i czas, w Duchu i w prawdzie.