Piękny utwór, który porwie twe serce

CSM Worship
data07.07.2019 08:00

(fot. CSM Worship)

Dawno nie słyszeliśmy takiej pięknej piosenki. Dosłownie porywa!

 

 

Projekt CSM/worship tworzą przyjaciele - muzycy i liderzy uwielbienia z różnych chrześcijańskich wspólnot. Wielu z nich znacie z dużych projektów muzycznych, konferencji oraz innych wydarzeń chrześcijańskich. Razem tworzą Szkołę Uwielbienia CSM, a pod ich okiem każdego roku kształci się ponad stu muzyków i liderów uwielbienia z całego kraju. Dzieląc się swoją pasją do Boga i lokalnego Kościoła oraz umiejętnościami muzycznymi, już od 11 lat wspierają rozwój muzycznej służby uwielbienia w Polsce.

 

W 2018 roku opublikowali swoje dwa pierwsze single: "Jestem z Tobą" i "Daj mi wizję", które szybko wpisały się w kanon muzyki uwielbieniowej wśród chrześcijańskich wspólnot w całej Polsce. Właśnie wspólnotowy śpiew Kościoła był dla nich inspiracją do napisania kolejnych utworów - nowoczesnych pod względem brzmienia i zarazem pełnych Ewangelicznego przesłania.

 

Nad debiutancką płytą pracowali ponad rok, a jej motywem przewodnim jest Serce Sługi. Płyta "Serce Sługi", która ukaże się 15 czerwca 2019 r. to 12 wyjątkowych piosenek z przesłaniem Największego Sługi w historii dziejów, który wciąż kształtuje serca swoich naśladowców. Płytę możesz zakupić tutaj.