Ks. Krzysztof Grzywocz: to jedna z największych pokus szatana

WAM / ks. Krzysztof Grzywocz
data06.05.2018 08:00

(fot. Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR / youtube.com)

Zły duch ciągle nam to wmawia. I chociaż jest to jedno wielkie kłamstwo, trzeba przyznać, że w świecie przepełnionym złem ta diabelska pokusa jest bardzo skuteczna.


Przez diabła wydaje nam się, że zło jest silniejsze od dobra. Ks. Krzysztof Grzywocz nie pozostawia jednak wątpliwości. Mówi, że "jako chrześcijanie wierzymy, że jedna modlitwa, jedno podanie dłoni z miłością, jedno ciepłe spojrzenie ma olbrzymią moc, nieporównywalnie większą, niż cała destrukcyjna siła zła".

 

 

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czego rzeczywiście pragniesz? Boisz się, że kolejny krok okaże się błędem? A może podejmujesz wciąż nowe aktywności, ale nic nie daje ci satysfakcji?

Wielu z nas boryka się z problemem rozeznawania drogi życiowej. Świat w tym zakresie ma nam wiele do zaoferowania, jednak nietrudno się w tym wszystkim zgubić. W którym kierunku pójść? Jak mądrze podejmować decyzje i przestać być niezadowolonym ze wszystkiego?

 

Podpowiedź znajdziesz w audiobooku "Jak uprościć życie", w którym ksiądz Krzysztof Grzywocz - uznany rekolekcjonista, dr teologii duchowości, terapeuta i autor - wyjaśnia, czym nasze trudności mogą być spowodowane, oraz wskazuje, co w życiu jest istotne.

 

Pozwala nam także odkryć konkretne dary, którymi Chrystus dzięki swojemu ubóstwu nas ubogaca. Nazywa trzy z nich: ufność, mądrość, wzajemność, posługując się niesamowitymi obrazami z życia i Ewangelii.

 

Słowa ks. Krzysztofa stają się pomocą w dokonywaniu ważnych życiowych wyborów, ale również w podejmowaniu tych mniej znaczących, codziennych decyzji.

 

Ten audiobook przeznaczony jest dla każdego, kto czuje, że stracił orientację i zupełnie nie wie, co robić, żeby wreszcie było dobrze, ale też dla tego, kto chce się upewnić, czy działa zgodnie z wolą Bożą, lub tego, kto stawia Bogu pytanie: "Cóż mam uczynić?".

 

Jesteś gotowy dać się wyprowadzić z doliny utrapień i niepewności?