#wiaraLIVE: Jak być świadkiem, który skutecznie opowiada o Bogu w XXI wieku?

Marcela Ostaszewska / Piotr Kropisz SJ
data17.05.2018 09:50

(fot. arch. pryw. autorów)

Kolejna odsłona @wiaraLIVE to rozmowa Marceli Ostaszewskiej i o. Piotra Kropisza SJ na temat "Ewangelizacji w świecie tolerancji". Od 21:00 prowadzący będą gotowi na dialog z oglądającymi transmisję na Facebooku Deon.pl o głoszeniu Ewangelii w środowisku pracy i w rodzinach. Jakie wyzwania związane są z "naszymi czasami"? Co nam może pomagać, a co przeszkadzać? Jak być świadkiem, który skutecznie opowiada o Bogu w XXI wieku?

 
Marcela Ostaszewska - na co dzień edukator, mentor i trener rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych. Urodzony społecznik. Wszędzie biegnie, ale nie dlatego, że jej się spieszy, powodem są przygotowania do półmaratonu. Biegnąc przez świat lubi próbować nowych rzeczy, poznawać ludzi z różnych środowisk i odkrywać, jakie potrzeby stoją za wyborami różnych osób. 
 
o. Piotr Kropisz - odpowiedzialny za dom rekolekcyjny jezuitów w Warszawie Falenicy. Prowadzi m. in. rekolekcje ignacjańskie, rekolekcje Modlitwy Jezusowej, warsztaty uważności "Chrześcijański mindfulness" czy warsztaty kreatywnej modlitwy. Wcześniej przez lata duszpasterz akademicki w Warszawie i Gdańsku. Znajdziesz go na YouTube: http://bit.ly/kropisz
 
Zapraszamy serdecznie do oglądania transmisji od 21:00 na naszym profilu na facebooku!