Ta propozycja to ogromny krok miłości [Nowenna do św. Walentego - dzień piąty]

DEON TV Karolina i Maciej Piechowie
data10.02.2019 08:00

(fot. youtube.com)

Dzisiejszy dzień jest dniem przebaczenia. Często myślimy, że żeby przebaczyć, musimy zapomnieć o tym, że ktoś nam wyrządził jakąś krzywdę. To jest błąd.

 

Gdzie zaczyna się pojednanie i przebaczenie? Jaka jest różnica między nimi? - dzisiaj na te pytania odpowiedzą nam Karolina i Maciej w kolejnym dniu nowenny do św. Walentego.

 

 

DZIEŃ 5

 

W piątym dniu nowenny polecamy Twej szczególnej opiece, święty Walenty, wszystkich, którzy Twego wsparcia potrzebują. Szczególnie osoby, które zmagają się z wielkimi chorobami, cierpiących, ślepych, sieroty i wszystkich samotnych. Prosimy, pociesz wszystkich, którzy się za Twoim wstawiennictwem modlą.

 

Święty Walenty, wysłuchaj moją gorącą prośbę, w znanej Ci intencji. Mam wielką ufność w Tobie i wierzę, że Ty ją Jezusowi przedstawisz, a On ze względu na Twoje zasługi, jakie sobie przez śmierć męczeńską zjednałeś, nie wzgardzi moją prośbą, lecz ją wysłucha i ześle mi pocieszenie. Amen.

 

Msza walentynkowa

 

Na koniec nowenny spotkamy się 14 lutego na Mszy świętej o dobrą żonę i dobrego męża w Bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie. Po Mszy zapraszamy na spotkanie z Karoliną i Maciejem, którzy opowiedzą nam o tym, jak znaleźć tą jedyną i tego jedynego. 

 

Kliknij w baner i dołącz do wydarzenia:

 

 

W trakcie nowenny zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: [email protected].

 

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.