Nowenna do św. Walentego - dzień siódmy | Modlitwa i zadanie

DEON TV Karolina i Maciej Piechowie
data12.02.2019 07:00

(fot. shutterstockcom)

Mamy nadzieję, że dzięki tej nowennie dzieje się w waszym życiu wiele cudów, wiele dobra.

 

"Jeśli widzimy wiele grzechów i wiele naszych słabości, to dobrze, bo to jest powód do radości, bo właśnie w tych słabościach doskonali się moc boża. Czasem ciężko jest poprosić Boga o coś, co chcemy zrobić sami. Czy nie będzie nam prościej, kiedy jednak poprosimy Go o pomoc?" - pytają Karolina i Maciej.

 

Obejrzyjcie poniższy film i pomódlcie się razem z nami.

 

 

DZIEŃ 7

 

W siódmym dniu nowenny polecamy Ci, św. Walenty, szczególnej opiece ciężko chorych, umierających i prosimy o szczęśliwą śmierć dla nich. Ulituj się nad cierpiącymi, którzy pełni ufności i nadziei o pomoc i ulgę wzdychają do Ciebie .

 

Niech wszyscy, którzy jeszcze dziś umrzeć mają, wszyscy zatwardziali grzesznicy, w ostatniej chwili życia swego nawrócą się do Boga i w łasce zejdą z tego świata. Módl się za nimi, Święty Walenty, aby ich dusze nie zostały potępione. Nam, żyjącym, wyproś, abyśmy w chwili śmierci byli w łasce uświęcającej i od razu stanęli wraz z Tobą w niebie przed Boskim obliczem.

 

Święty Walenty, opiece Twojej polecam prośbę moją. Nie opuszczaj mnie, lecz wysłuchaj pokornie proszącego. Amen.

 

Msza walentynkowa

 

Na koniec nowenny spotkamy się 14 lutego na Mszy świętej o dobrą żonę i dobrego męża w Bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie. Po Mszy zapraszamy na spotkanie z Karoliną i Maciejem, którzy opowiedzą nam o tym, jak znaleźć tą jedyną i tego jedynego. 

 

Kliknij w baner i dołącz do wydarzenia:

 

 

W trakcie nowenny zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: [email protected].

 

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.