"Papież był dziwnym pacjentem". Wielki Tydzień ze św. Janem Pawłem II. #WielkiPoniedziałek

DEON.pl / ml
data15.04.2019 07:00

(fot. domena publiczna)

"Papież nigdy się nie pytał o stan swojego zdrowia. Nigdy nie mówił, co go boli. Lekarz w tej sytuacji nie czuł się komfortowo". 

 

Wielki Tydzień ze św. Janem Pawłem II | Ostatnie chwile papieża były jednocześnie kolejnymi dniami Wielkiego Tygodnia. Wraz z nim przejdziemy tę drogę: od Niedzieli Palmowej, aż do Niedzieli Zmartwychwstania. Oręduj za nami św. Janie Pawle II!

 

Codziennie do Wielkanocy będziemy zamieszczać wideo ze wspomnieniami ostatnich dni św. Jana Pawła II. Pod filmem dodajemy modlitwę, którą możecie wykorzystać do próśb i dziękczynienia za wstawiennictwem papieża Polaka.

 

 

Janie Pawle II nasz święty orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach Ty, który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi Prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie... Wierząc, że przez Twoją wiarę, modlitwę i miłość pomożesz zanieść ją do Boga z ufnością w miłosierdzie Boże i moc Twej papieskiej modlitwy. Pragnę przez Jezusa i Maryje Za Twoim przykładem zbliżać się do Boga.

 

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała ojcu...