Jazzowe walentynki z NewBorn Trio w Warszawie

PRESSINFO / DLA MEDIÓW
data12.02.2018 17:32

Trzy wspaniałe kobiety, trzy niezwykłe artystki, trzy charyzmatyczne osobowości sceniczne. NewBorn Trio to najnowszy projekt wokalistki i kompozytorki Małgorzaty Hutek. Jeśli chcesz w ostatki wybrać się na dobry koncert w Dobrym Miejscu - to będzie dobry wybór. 13 lutego 2018 o 19.00 zagrają w Warszawie!

 

Walentynki to dobra okazja i pretekst aby posłuchać dobrej muzyki - dlatego Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach (ul. Dewajtis 3) co roku organizuje coś specjalnego na tę okazję. Tym razem będzie to niezwykły koncert dla każdego - tych, którzy już znaleźli swoją połówkę, jak i dla tych, którzy jeszcze szukają.

 

Pianistka jazzowa, zdobywczyni nagrody Fryderyk 2016 - Aga Derlak, wiolonczelistka Dominika Kierpiec-Kontny i wokalistka Małgorzata Hutek spotkały się razem, aby językiem jazzu i improwizacji dać wyraz swojej nowo narodzonej, świadomej kobiecości.

 

 

Artystki łączy przyjaźń, a różnią doświadczenia muzyczne. Każda z nich podążała własną drogą, lecz właśnie różnorodność i otwarcie na nowe środki muzycznego wyrazu świadczą o wyjątkowości zespołu.

 

W swoich kompozycjach NewBorn Trio daje nam przepis na dobre życie. Prosty przepis, choć niełatwy: Kochaj siebie po to, aby potrafić pokochać innych.

 

Bilety w cenie 30 zł/osoba można kupić on-line na www.chrzescijanskiegranie.pl lub stacjonarnie w godzinach pracy sklepu Chrześcijańskie Granie (ul. Dewajtis 3, wejście B), a także w dniu wydarzenia - bezpośrednio przed koncertem.

 

 

Dla chętnych par - istnieje możliwość wykupienia biletów na koncert + randki walentynkową (po koncercie, w sali bankietowej Dobrego Miejsca każda z par otrzyma własny stolik oraz słodki poczęstunek przy kawie i herbacie). Koszt takiego biletu to 99 zł/para. Szczegóły na www.dobremiejsce.org