Spotkanie z Łobuzami w Opolu. Porozmawiajmy na spokojnie o kryzysie w Kościele

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu
data24.09.2018 12:30

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza we wtorek (25.09) na spotkanie z Grzegorzem Kramerem SJ, Piotrem Żyłką i Łukaszem Wojtusikiem. 

 

Spotkanie poprowadzi Tomasz Siniew. Odbędzie się ono w Sali Konferencyjnej MBP, ul. Minorytów 4. Start: 25 września 2018 o godz. 18:00.

 

 

 

Czy Kościół może być normalny? Bez tematów tabu, pouczania i krzywdzenia innych? Grzegorz Kramer SJ i Piotr Żyłka w szczerej rozmowie z Łukaszem Wojtusikiem.

 

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach trudnych, choć nie zawsze jest to mile widziane. Ale jedno jest pewne - kochają Kościół. Znaleźli w nim swoje miejsce i są w stanie wiele dla niego zrobić.

 

Jeśli patrzysz na Kościół przez pryzmat skostniałej instytucji, politycznych kazań lub skandali z udziałem duchownych - ta książka pozwoli Ci sięgnąć głębiej i zobaczyć zupełnie inny wymiar chrześcijaństwa. Jak nie stracić wiary w Kościele? Czy Bóg karze za nieprzestrzeganie przykazań? W jaki sposób wiara wyzwala z lęku?

 

3 osobowości. 3 perspektywy. Ksiądz, kawaler oraz mąż i ojciec.

 

Wrzesień przyszedł, więc Łobuzy znowu wyruszają w trasę. Halo Opole, widzimy się za tydzień. Już się nie możemy doczekać! Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/291189828138797/

Opublikowany przez Łobuzy. Grzesznicy mile widziani Wtorek, 18 września 2018