Noc Konfesjonałów 4.0 - zaproszenie

Ks. Grzegorz Adamski
data19.03.2013 22:49

(fot. materiał prasowy)

Od kilku dni można już się rejestrować do tegorocznej ogólnopolskiej kampanii ewangelizacyjnej "Noc Konfesjonałów". Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy wszystkie parafie chcące włączyć się również w taką formę pracy duszpasterskiej.

 

Wystarczy sprawować sakrament spowiedzi przynajmniej do północy w jednym z wieczorów okresu Triduum oraz poinformować wiernych o tym fakcje za pośrednictwem portalu nockonfesjonalow.pl.

 

Tegoroczną nowością jest możliwość rejestracji drogą telefoniczną pod numerem 507 025 845 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] Swój udział zadeklarowały już pierwsze parafie min.: Elbląg, Warszawa, Łódź, Częstochowa oraz jedna parafia z zagranicy pw. Świętej Trójcy z Chicago (USA).


Szczegółowe informacje o parafiach biorących udział w kampanii w tym: opisy i fotografie, lokalizacje kościołów, godziny spowiedzi w "Noc Konfesjonałów" oraz w ciągu roku, wierni będą mogli odnaleźć w portalu nockonfesjonalow.pl a także w aplikacji na tablety i smart fony, którą od ubiegłego roku pobrało i zainstalowało ponad 10 000 użytkowników systemu Android oraz iPhone iOs.


Parafie, które zarejestrowały się już w ubiegłym roku, wystarczy że się zalogują i wprowadzą godziny dla tegorocznej "Nocy Konfesjonałów". W razie pytań, lub trudności z rejestracją można się skontaktować pod adresem oraz nr telefonu: 507 025 845.