Przyjdź na mszę z biskupem Grzegorzem Rysiem

Redakcja DEON.pl
data13.09.2017 12:29

(fot. MaskacjuszTV / YouTube.com)

Jezuicki kościół św. Barbary w Krakowie. Czwartek popołudniu. Przyjdź na mszę z biskupem Grzegorzem Rysiem i świętuj z nami 8. urodziny DEON.pl.


Wielkimi krokami zbliżają się nasze urodziny. Cieszymy się, że od 8 lat jesteście z nami, dlatego chcemy świętować razem z Wami. Chcemy wspólnie ucieszyć się tym, że możemy przybliżać Kościół światu i świat Kościołowi. Chcemy podziękować Bogu, że codziennie hojnie nam wszystkim błogosławi. I po prostu chcemy się też pocieszyć sobą nawzajem.


Co?


Msza z bp. Grzegorzem Rysiem w ramach świętowania 8. urodzin DEON.pl


Gdzie i kiedy?


14 września 2017 r. (czwartek)

 

17:00 - Msza Święta pod przewodnictwem biskupa Grzegorza Rysia (kościół św. Barbary na Małym Rynku). Składka zbierana w trakcie Mszy zostanie przekazana na organizację krakowskich wydarzeń związanych z 1. Światowym Dniem Ubogich.

 

Zapraszamy Was wszystkich z całego serca. Niech to będzie cudowne czwartkowe popołudnie.

 

*  *  *

 

Drugą częścią naszych urodzin będzie projekt, który wystartuje w poniedziałek 18 września. Będzie to pierwsze z cyklu przygotowanych specjalnie dla Was spotkań na żywo z trzema inspirującymi gośćmi w Krakowie. Spotkanie zostanie oczywiście zarejestrowane, żeby później wszyscy czytelnicy DEON.pl mogli je obejrzeć.

 

 

Dołącz do wydarzenia i zaproś swoich znajomych: