Dramatyczny apel polskiego piłkarza. Prosi o modlitwę w intencji córki

"naTemat.pl" / twitter.com / pk
data15.10.2018 11:14

(fot. Filip Burkhardt / twitter.com)

Filip Burkhardt, piłkarz Bytovii Bytów, poprosił internautów o modlitwę w intencji córeczki, która walczy o życie i w poniedziałek przejdzie poważną operację. Jego apel odbił się szerokim echem.

 

Jak podaje "naTemat.pl", o dramatycznej sytuacji piłkarza poinformował trener Bytovii Bytów, Adrian Stawski. Zawodnicy klubu, w którym gra piłkarz, chcieli zadedykować zwycięstwo swojemu koledze, ale zremisowali z Chojniczanką Chojnice.


- Chcieliśmy bardzo mocno wygrać dla Filipa Burkhardta i jego córki, która walczy o życie i będzie miała w poniedziałek operację. Stąd też dzisiaj absencja Filipa. Będziemy się za Was modlić, będziemy razem z Tobą w tym trudnym okresie dla Was - powiedział Adrian Stawski, cytowany przez "naTemat.pl".

 

Polski sportowiec opublikował prośbę o modlitwę na Twitterze. "W tych trudnych dla Nas chwilach bardzo prosimy o modlitwę za Naszą córeczkę, która walczy o to, by z nami zostać" - napisał pod zdjęciem swojej uśmiechniętej córeczki.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się redakcja "naTemat.pl" od jednego z pracowników Bytovii Bytów, choroba dziewczynki pojawiła się nagle.


Portal podkreśla również, że dramatyczny apel Filipa Burkhardta o modlitwę, zjednoczył środowisko piłkarskie. Opublikowany na Twitterze post skomentowało ponad 900 internautów, w tym komentator sportowy Mateusz Borek.

 

Od poniedziałkowej operacji zależy życie córki piłkarza.