Znany aktor odmówił zagrania sceny erotycznej z uwagi na żonę. Stracił pracę i duże pieniądze

Aleteia Polska / ml
data12.01.2019 10:00

(fot. shutterstock.com)

"Nie zamierzam całować innej kobiety" - powiedział w wywiadzie.

 

Neal McDonough brał udział w znanych produkcjach takich jak "Captain America", "Raport mniejszości" i "Gotowe na wszystko". Jak relacjonuje portal Aleteia Polska, McDonough od 15 lat jest żonaty z modelką Ruve Robertson. Para ma piątkę dzieci.

 

Aktor grający Chrystusa ujawnia szczegóły dot. drugiej części "Pasji" >>

 

W wywiadzie udzielonym "Closer Weekly" ujawnił, że w 2010 roku został pozbawiony pracy ponieważ odmówił wzięcia udziału w erotycznej scenie z Virginią Madsen. Serial miał być nakręcony dla telewizji ABC.

 

"Nie zamierzam całować innej kobiety" - protestował aktor.

 

Serial został w końcu zrealizwany z udziałem innego aktora, jednak - jak oszacowano - McDonough stracił przez swoją decyzję ok. miliona dolarów.

 

"Nie mogłem znaleźć pracy, bo wszyscy uważali mnie za religijnego fanatyka" - ujawnił w wywiadzie.

 

Polski aktor: wierność jest najważniejszym atrybutem męskości >>

 

Na łamach magazynu McDonough dał także świadectwo tego, w co wierzy i co jest dla niego ważne w życiu:

 

"Na pierwszym miejscu stawiam Boga i rodzinę, na drugim siebie samego. Tak właśnie żyję. Dlatego chodzę codziennie do kościoła i dziękuję Bogu za wszystko, co mi dał. I dziękuję Mu szczególnie za danie mi Ruvé, bo bez niej na pewno nie opowiedziałbym tej historii. Po prawie 20 latach wspólnego, wspaniałego życia z 5 dzieci wiem, że jesteśmy razem we wszystkim, a ja jestem najbardziej szczęśliwym facetem na świecie".