Nie szukaj męża! Nie szukaj żony!

Langusta na palmie Adam Szustak OP i Tomasz Nowak OP
data22.06.2015 10:20

Jesteś sam? Z upragnieniem wyglądasz drugiej połowy? Czekasz, szukasz, wypatrujesz, ale nic się nie zmienia? Jeśli jesteś w takiej sytuacji, to posłuchaj koniecznie konferencji dwóch ojców: Adama Szustaka OP i Tomasza Nowaka OP. To może być moment przełomowy w twoim życiu.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też:

 

MIŁOLOGIA

John Mark Comer

 

Większość z nas nie za bardzo wie, czym jest małżeństwo, i zupełnie nie ma pojęcia, po co jest małżeństwo.


Adam i Ewa nie zostali stworzeni po to, żeby siedzieć i gawędzić. Zostali stworzeni, żeby wspólnie przeżywać życie, pracować, pocić się i poświęcać dla lepszego świata, żeby się kochać, kiedy tylko zechcą, i w końcu żeby "być płodnymi i rozmnażać się", aby ta przygoda trwała i trwała...


Jakie jest twoje powołanie? Jaki jest twój plan na uprawianie ziemi? Warto znać odpowiedź na to pytanie, aby umocnić swoje relacje i nadać swemu życiu odpowiedni kierunek.


Miłologia to książka opisująca logikę miłości ̶ dla singli, zaręczonych par i osób świeżo po ślubie. Dla tych, którzy mają dość hollywoodzkiej propagandy i milczenia Kościoła. I dla tych, których dręczą pytania i którzy chcą otrzymać inteligentną, wyważoną i rzetelną odpowiedź.


John Mark Comer jest kaznodzieją we wspólnocie Bridgetown: A Jesus Church. Ma żonę Tammy i troje dzieci: Jude, Mosesa i Sunday.