Członkom rodziny królewskiej nie wolno tego robić, ale dla tej dziewczyny Harry i Meghan złamali zasady

doceniac.com / instagram.com / jp
data19.07.2018 13:50

(fot. facebook.com)

Gdy zobaczyli tę 19-latkę, zrobili wyjątek.

 

Para odbyła pierwszą oficjalną podróż zagraniczną do stolicy Irlandii. Wiele osób pojawiło się, żeby ich przywitać. Młoda dziewczyna podarowała księżnej Meghan piękny rysunek. Byli w szoku, kiedy go otrzymali. 

 

 

Książę zapytał się artystyki: "możemy go wziąć? Jesteś pewna?" Zdjęcia i filmiki są coraz bardziej popularne w mediach społecznościowych. Harry pożartował z dziewczyną i śmiał się, że dodała mu trochę włosów.

 

 

Strażnicy wcześniej jasno mówili, że para nie może przyjmować żadnych prezentów, ale tym razem zrobili wyjątek. Młoda dziewczyna napisała na Instagramie, że nadal nie może uwierzyć w to, że ich spotkała i że przyjęli od niej rysunek. Meghan powiedziała, że wygląda zupełnie jak zdjęcie.

 

Bardzo podobne sytuacje często zdarzają się papieżowi Franciszkowi. Na początku tego roku papież otrzymał od słowackiego mistrza świata w kolarstwie, Petera Sagana, jeden z jego rowerów wyścigowych. Powiedział Franciszkowi, że przed każdymi zawodami pamięta o tym, aby się przeżegnać na starcie, a kiedy jest z nim jego ojciec, robią to razem.